środa, 23 sierpnia 2017

Trzecie spotkanie mam - Spotkania mam na Warmii i Mazurach

Dnia 30 lipca miałam możliwość uczestniczyć w trzecim już spotkaniu mam na Warmii i Mazurach. Tym razem spotkanie odbyło się niedaleko Węgorzewa - w Ogonkach w "Tawernie Grajan". Tak jak na poprzednim spotkaniu, głównym celem spotkania była pomoc w formie licytacji na rzecz Nataniela Kobierowskiego .Pierwszym punktem spotkania była prelekcja firmy FM WORLD . Ta firma ma spory asortyment produktów od kosmetyków. aż po środki czystości. Wiele cennych informacji dowiedziałam się odnośnie kaw i herbat, mieliśmy także możliwość ich spróbowania na spotkaniu.
Jedna z uczestniczek spotkania została wybrana do pokazowego makijażu zrobionego przez wizażystkę. Metamorfoza była ogromna. Wizażystka opowiedziała co zrobiła krok po kroku.

Firma FM WORLD przedstawiła nam także swoje środki czystości, m.in. płyny do prania, środek do odkamieniania, pachnące worki do odkurzacza.Drugim i najważniejszym punktem spotkania była licytacja na rzecz Nataniela :

Nataniel jest podopiecznym fundacji "Jaś i Małgosia". 
Nataniel ma 3,5 roku.Urodził się mały jak kruszynka.Ważył tylko 1540 i miał 44 cm .Przyszedł na świat przez cesarskie cięcie,przy porodzie gubił tętno.Pierwsze tygodnie swojego życia spędził na oiomie.Kiedy miał 3 miesiące orzeczono u niego niepełnosprawność od urodzenia.
Choruje na mózgowe porażenie dziecięce, ataksję móżdżkową, padaczkę lekooporną,encefalopatię-uszkodzenie mózgu, małogłowie , niskorosłość, astmę oskrzelową,niedoczynność tarczycy, hipoglikemię, niedokrwistość makrocytarną, małopłytkowość,niedosłuch, atopowe zapalenie skóry,zniekształcenia układu mięśniowo-szkieletowego, autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim.
Zdiagnozowano u niego bardzo rzadką chorobę genetyczną -deficyt FR1. Na świecie oprócz Nataniela zdiagnozowano tylko 3 osoby na tą chorobę.
Chłopczyk potrzebuję bardzo dużo rehabilitacji i terapii oraz leczenia żeby w miarę możliwość normalnie funkcjonować.


A to strona Nataniela, gdzie możecie się dowiedzieć więcej :
https://web.facebook.com/nataniel.kobierowski/?_rdc=1&_rdr
Łącznie uzbierałyśmy : 1307 zł.

A oto co uzyskałam od firm, które wsparły licytację :


A oto firmy, które wsparły naszą licytację :
Oillan
Tron
Dreams Wydawnictwo
Nikwax
Park linowy Leśniewo
Bandanas
Motherhood
Farasi
Rabkoland
Jurajski Park Dinozaurów
Zalesie Mazury
Księgarnia Tuliszków
Garneczki
Bababook
Preorder
Zakamarki
Sangotrade
Artepoint
Maroko Sklep
Noble Health
Ekodomek
Wydawnictwo Kobiece
Kokonik
Wydawnictwo Omnibus
Emako
La Roche Posay
Vichy
Loreal

Jeżeli chcecie wesprzeć leczenie Nataniela, to zapraszam na strony :
http://www.1000dzieci.pl/1247-nataniel-kobierowski
http://www.kawalek-nieba.pl/nataniel-kobierowski/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz