sobota, 4 kwietnia 2015

WIELKANOCNE SPOTKANIE PRZY JAJECZKU

Dnia 2 kwietnia byłam wraz z córcią na spotkaniu przedwielkanocnym, które odbyło się w giżyckim Bajkolandzie. Miejsce wspaniałe dla dzieciaczków, na pewno się tu jeszcze wybiorę (mam jeszcze wejściówkę z ostatniego spotkania- więc na pewno w najbliższym czasie ją wykorzystam). Organizatorką spotkania była Agnieszka - jakże cudowna i pełna pomysłów kobieta.

mamusiowe sekrety, wielkanocne spotkanie Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16, jak zawsze na początku każda z mam miała się przedstawić i opowiedzieć coś o sobie. Niektóre z mam już poznałam na wcześniejszych spotkaniach, a z niektórymi poznałam się dopiera na tym spotkaniu.

Było wiele atrakcji dla mam, jak również dla dzieci. Niestety ja nie mogłam z nich skorzystać ze względu na córkę. Moja córcia jeszcze sama nie chodzi, więc musiałam z nią chodzić. Nawet sobie nie posiedziałam. Troszkę sobie podpatrzyłam jak dziewczyny ozdabiają jajka i ozdabiają masą lukrową ciasteczka. Ja niestety tego nie robiłam, tylko się przyglądałam, ale może za rok samo spróbuję takie cuda wyczarować.

wielkanocne spotkanie mam, diy, decoupage, krok po kroku

Był konkurs na najładniej ozdobione jajko oraz na najsmaczniejszą potrawę. To nie był koniec atrakcji : dzieci miały malowane buźki oraz były tańce przy bańkach mydlanych.

Nie obyło się bez upominków od sponsorów ;-) oraz same sobie nawzajem zrobiłyśmy prezenciki. A oto taki prezencik dostałam :

I oto tak zeszły nam te 3 godziny.Było warto oderwać się od gotowania i sprzątanie przed świętami oraz w miłym towarzystwie spędzić czas ;-)

Sponsorzy spotkania:
http://lesia-rekodzielo.blogspot.com/
http://festina-lente.pl/
https://www.facebook.com/fundacjafestinalente/info?tab=page_info
https://www.facebook.com/fundacjafestinalente/info?tab=page_info
https://www.facebook.com/czasdzieci
http://www.glasmark.pl/
https://www.facebook.com/pages/Glasmark-Sp-z-oo/123858301006991?sk=timeline
https://www.facebook.com/pages/Venisima/102261983295630?sk=timeline
https://www.facebook.com/anna.waldeck.31/media_set?set=a.804262962984225.1073741842.100002015870340&type=3
https://www.facebook.com/bajkolandgizycko?fref=photo
http://bajkoland.mazury.pro/

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne te zdjecia weilkanocne mi się podobają.. :) są śliczne i równiez też robiłam takie jajecka i póżniej je święciła w koszyczku naprawde super zdjecia a i wpadnij może na mojego tez bloga :).. myśle że się spodoba.. ;0 nie tak zbyt http://emilka123.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń